Syze HDvision

7.0010.00 (-30%)

Shitur nga: Krejt Online

60 stok

Kategoria:

7.0010.00 (-30%)

Pershkrimi

Ndihmojne ne ngasje gjate nates dhe dites.

Syzet pengojne reflektimin e drites si diten ashtu edhe naten

Ne pako perfshihen 2 pale size

Përshtypje (0)

Bëhu i pari për të shqyrtuar “Syze HDvision”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: Krejt Online
  • Vendor: Jeton Fetahu
  • Address: Prishtine
    Prishtine
    10000
  • No ratings found yet!

More Products

Kategoritë kryesore