Shijoje arabishten e Kur’anit në shkollën Fener!

75.00100.00 (-25%)

Shitur nga: Fener

Në stok

Shkolla Fener ofron mësimin e gjuhës arabe nëpërmjet Kur’anit. Me shembuj të qartë dhe metodë unike, ti do të kuptosh e shijosh Kur’anin ashtu siç ka zbritur.

Kategoria:

75.00100.00 (-25%)

Përshtypje (0)

Bëhu i pari për të shqyrtuar “Shijoje arabishten e Kur’anit në shkollën Fener!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime

Vendor Info

Vendor Information

 • Store Name: Fener
 • Vendor: Jahja Hondozi
 • Address: 28 Nëntori
  Prishtinë
  Kosovo
  10000
  Kosovo
 • No ratings found yet!

More Products

No product has been found!

Kategoritë kryesore