Jakne

18.00

Sold By: Mixta store

Në stok

Jakne e ardhur nga Austria, madhesia 36(numer gjerman) ose 38(numer francez)
Kontaktoni ne numrin 049831128(Viber dhe Whatsapp) per me shume.
Per ta provuar, na gjeni ne Obiliq, rruga “Hasan Prishtina”, tek lokalet e Xhamise ne qender te Obiliqit (sheshi “Deshmoret e kombit”)

Category: Tags: ,

18.00

Reviews (0)

Be the first to review “Jakne”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

 • Store Name: Mixta store
 • Vendor: Narent Ismaili
 • Address: Hasan Prishtina
  Adem Jashari
  Obiliq
  Kosovo
  15000
  Kosovo
 • No ratings found yet!

More Products

Kategoritë kryesore